Close

Aplinkos tvarumo skatinimas pasitelkiant automatizavimą automobilių pramonėje

5 minute(s) to read

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje automobilių pramonė yra inovacijų priešakyje, ieškodama būdų, kaip sumažinti poveikį aplinkai, kartu išlaikant efektyvumą ir pelningumą. Vienas iš transformuojančių sprendimų yra automatizavimas. Dėka jo, aplinkos tvarumas ir ekologinis tvarumas gali būti siekiamas įmonių. Automatizavimas, racionalizuodamas gamybos procesus, mažina atliekų kiekį, didina išteklių naudojimo efektyvumą ir padeda kurti ekologiškesnę ateitį.

Šiame straipsnyje nagrinėjama aplinkos tvarumo reikšmė, pabrėžiama, kaip automatizavimas iš esmės keičia automobilių pramonę, ir gilinamasi į tai, kaip pažangiausi „Atlas Copco“ sprendimai atveria kelią tvaresnei gamybos praktikai.

Aplinkos tvarumas

Kas yra aplinkos tvarumas?

Aplinkos tvarumas - tai atsakingas gamtos išteklių naudojimas ir valdymas, siekiant užtikrinti jų prieinamumą ateities kartoms. Jis pabrėžia poveikio aplinkai mažinimą mažinant taršą, taupant energiją ir naudojant atsinaujinančius išteklius. Automobilių pramonėje aplinkosauginis tvarumas apima ekologinę pusiausvyrą atitinkančios praktikos taikymą, kartu remiant sektoriaus augimą ir inovacijas.

Kaip automatizavimo procesai automobilių pramonėje prisideda prie aplinkos tvarumo?

Automatizavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant aplinkos tvarumą automobilių pramonėje. Automatizuotos sistemos didina gamybos efektyvumą, mažina medžiagų atliekas ir energijos suvartojimą. Automatizavimas leidžia užtikrinti gamybos tikslumą, sumažina klaidų skaičių, todėl gaminiuose mažiau defektų ir mažiau eikvojami ištekliai. Be to, pažangiosios technologijos, tokios kaip skaitmeniniai dvyniai ir numatoma techninė priežiūra, užtikrina optimalų išteklių naudojimą, užkerta kelią nereikalingoms prastovoms ir taupo energiją.

Automatizavimas taip pat prisideda prie ekologinio tvarumo, nes sukuria saugesnę darbo aplinką. Rankines, daug darbo reikalaujančias užduotis pakeitus automatizuotais sprendimais, sumažėja pavojus darbo vietoje, pagerėja operatorių ergonomika. Automatizavimas taip pat padeda integruoti tvarias medžiagas ir dizainą, taip dar labiau sumažinant automobilių sektoriaus ekologinį pėdsaką.

Kodėl tvarumas ir automatizavimas yra gamybos ateities pagrindas

Tvarumas svarbus jūsų esamiems ir būsimiems klientams, darbuotojams, partneriams ir suinteresuotosioms šalims ir greitai tampa išlikimo klausimu. Įmonės, kurios nepripažįsta būtinybės prisitaikyti prie tvaresnės veiklos, galiausiai taps nebereikalingos. Todėl tvarumas turėtų būti įtrauktas į sėkmingų ateities įmonių trumpalaikę ir ilgalaikę darbotvarkę.

Gamintojai gali sumažinti savo poveikį aplinkai diegdami pažangesnius ir efektyviau išteklius naudojančius gamybos procesus. Paprasčiau tariant, padaryti daugiau naudojant mažiau. Tačiau to reikia siekti kartu gerinant vieną pagrindinių įmonės pagrindinių veiklos rodiklių - pelningumą. Automatizavimas yra perspektyvus sprendimas, padedantis tai pasiekti ir dar daugiau.

Visų pirma, automatizavimas suteikia priemones, leidžiančias užtikrinti pakartojamą, patikimą ir stabilią gamybą, kuri sumažina žmogiškųjų klaidų riziką gamyboje. Tai savo ruožtu gali sumažinti pakartotinių darbų ir atšaukimų, kurie kainuoja brangių medžiagų ir energijos išteklių, skaičių. Virš to, automatizuojant varginančius, pavojingus ir sunkius gamybos procesus, pagerėja darbo vietos ergonomika, todėl operatorių darbo aplinka tampa geresnė ir saugesnė.

Antra, automatizavimas užtikrina aukštesnį gamybos tolerancijos ir atsekamumo lygį. Automatizuoti procesai gali veikti aukštesniu tolerancijos lygiu arba tiksliau, taip sumažinant gamyboje reikalingų medžiagų kiekį. Automatizavimas taip pat leidžia užtikrinti tikslesnį atsekamumą visame gamybos procese. Tai pagerina gebėjimą greitai reaguoti į gamybos nukrypimus ir juos šalinti, todėl sumažėja, pavyzdžiui, broko kiekis. Verta paminėti, kad atsekamumas taip pat leidžia atlikti prognozuojamąją techninę priežiūrą, o tai dar labiau sumažina išteklių švaistymą.

Ekologinis tvarumas


Kaip Atlas Copco padeda prisitaikyti prie tvaresnių praktikų?

Mes, „Atlas Copco“ grupė, esame įsipareigoję siekti mokslu pagrįstų tikslų mažinti išmetamųjų teršalų kiekį pagal Paryžiaus susitarimą. Tai darydami, į savo anglies dioksido poveikį žiūrime kompleksiškai - nuo energijos vartojimo efektyvumo iki tvaresnės tiekimo grandinės. Tai susiję su išteklių naudojimo efektyvumo didinimu ir tvaresnių gamybos procesų skatinimu. Trumpai tariant, padedame sau ir savo klientams padaryti daugiau su mažiau.

Toliau nurodyti tikslai atlieka svarbų vaidmenį projektuojant ir kuriant mūsų gaminius ir sprendimus, skatinančius automatizavimą:

  • Modeliavimo ir skaitmeninių dvynių technologijų diegimas siekiant optimizuoti gamybos procesus.
  • Modulinio projektavimo principai, leidžiantys įrangą pritaikyti naujiems klientų gaminiams ir moduliams.
  • Užtikrinti, kad būtų galima lengva išardyti gaminius remontui ar perdirbimui.
  • Sumažinti energijos suvartojimą ir nuotėkio riziką pereinant nuo pneumatinių prie elektrinių įrankių.
  • Naudoti ne tik aplinkai nekenksmingas ir perdirbtas medžiagas, bet ir programinės įrangos sprendimus, kurie siūlo energijos taupymo funkcijas.
  • Optimizuoti gaminius konkrečiai numatytai jų naudojimo sričiai, kitaip tariant, kad jie būtų patys geriausi ir efektyviausi atliekant konkrečią gamybos proceso operaciją.

Apskritai, projektavimo ir kūrimo pažanga kartu su rinkoje pirmaujančia patirtimi ir žiniomis, kurios jums padės įgyvendinti jūsų tvarumo tikslus. Automatizuoti ir tvaresni gamybos procesai, kuriuos iš naujo suprojektavo „Atlas Copco“.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Atlas Copco“ automatizavimo pasiūlymus, susisiekite su mumis šiandien!